Фотозвіт

Крок 1 
виконано, свідка знайдено.Крок 2
Завдання на пошук ключової фрази було цікавим і ми відразу з ним впорались. Також деякі  агенти навчилися позначати на карті потрібне місце. Особливо було цікаво дізнатися про онлайн сервіс Popplet та створити в ньому карту знань. А молодші вперше дізнались про сферичну, циліндричну та полярну системи координат.

Крок 3
На цьому етапі команда працювала злагоджено. Дуже цікавою виявилась фотосесія для прикладу координатної площини та робота у сервісі LearningAps. Навіть трапилась неочікувана ситуація, а саме, довго не могли знайти чотирнадцяте слово у шифрограмі. Але спільними зусиллями все ж таки знайшли і вцілому задоволені своєю роботою.Крок 4
Завдання на даному етапі було дуже цікавим. Особливо сподобалось разом створювати сюжет для нашої реклами.

Крок  5Останнє завдання виконували злагоджено та всі разом. Труднощі були під час пошуку ключової фрази. Але самим цікавим моментом було створення сценарію до прикладної задачі.

2 коментарі:

  1. Дякуємо за детальну інформацію та світлини, що відображають Ваш пошук істини. Зворотний зв'язок вдало створював та підтримував атмосферу творчості квесту. Вітаємо - Ви на вершині!

    ВідповістиВидалити
  2. Агентство «Радіан» вдячне агентству «Axis» за приємну конкуренцію та можливість поділитися знаннями. Особливо нам сподобався зроблений вами відеоролик про систему координат. Було цікаво та повчально. Успіхів!

    ВідповістиВидалити